• Poznaj nas

Dostawa

Zdrowe odżywianie się jeszcze nigdy nie było takie łatwe – nasza dieta z dostawą do domu w Warszawie to oferta dla każdego! Przygotujemy dla Ciebie pyszne i zdrowe posiłki, które będą mogły pomóc Ci w zrzuceniu nadprogramowych kilogramów oraz w poprawie zdrowia i samopoczucia. Do dyspozycji oddajemy pełną gamę menu zależnie od gustów, wieku, potrzeb kalorycznych, ale również jesteśmy w stanie skomponować je indywidualnie dla Ciebie. CateringDieta.pl to strzał w dziesiątkę!

Dostawy w dni powszednie odbywają się codziennie pod wskazany adres do domu lub firmy w godzinach skonsultowanych z naszymi dostawcami. Dostawy weekendowe odbywają się w sobotę w godz. 8.00-10.00 (zestaw sobota-niedziela). W ten sposób możesz cieszyć się naszymi wyśmienitymi posiłkami przez cały tydzień i zaoszczędzisz swój czas na gotowaniu.

Nie masz czasu na to, aby samodzielnie przygotowywać dietetyczne potrawy w domu? Nie masz głowy do tego, aby komponować je tak, aby miały odpowiednią liczbę kalorii? A może chcesz jeść zdrowo w przerwie w pracy? W takim przypadku nasza dieta z dostawą do domu jest dla ciebie najlepszym rozwiązaniem. Po prostu wybierz jedną z diet zaproponowanych przez naszych dietetyków i złóż zamówienie. Nasi kurierzy dowiozą do Ciebie dania w wybranej przez Ciebie porze, a Ty masz pewność, że jesz zdrowo i smacznie. Nie stosujemy niezdrowych dodatków do naszych dań. Wszystkie przygotowywane przez nas posiłki są zbilansowane, bazują na świeżych składnikach pochodzących od naszych sprawdzonych dostawców.

Nasi kurierzy tak ustalają trasy dostaw, aby każdy z Klientów otrzymał swój zestaw cateringowy o jak najbardziej preferowanej godzinie. Jesteśmy elastyczni i dopasujemy się do Ciebie, dlatego masz pewność, że Twoje dania dotrą zawsze na czas. Na terenie Warszawy-Śródmieścia dostawa jest GRATISOWA, dlatego nie musisz dodatkowo dopłacać za transport na miejsce.

Mieszkasz na obrzeżach Warszawy? Również możemy dostarczać do Ciebie nasze pyszne dania. Zapytaj się naszego koordynatora, czy w wybranej lokalizacji doliczamy koszt dowozu. Wszelkie pytania oraz sugestię prosimy kierować bezpośrednio do naszego koordynatora dostaw pod nr tel.: 501 502 262.

CateringDieta.pl to najwygodniejszy sposób na pyszną i skuteczną dietę.
Jesteśmy zawsze do dyspozycji
– skontaktuj się z nami jeszcze dzisiaj i złóż zamówienie!