• Poznaj nas
Dieta Montignaca

Dieta montignaca

Została zapoczątkowana przez francuskiego pracownika działu rozwoju i badań jednego z amerykańskich koncernów, Michela Montignaca, który zbierał wszystkie informacje na temat żywienia i zachorowalności na cukrzycę. Za głównego winowajcę otyłości w metodzie Montignaca zostały uznane węglowodany – przede wszystkim te, które gwałtowanie podnoszą poziom cukru we krwi.

Podstawą tej diety jest więc przyjmowanie produktów o niskim indeksie glikemicznym.

To dieta dla każdego. Daje dobre rezultaty, pod warunkiem że nie robi się od niej odstępstw. Szczególnie wskazana jest dla osób, które znajdują się w grupie zagrożonej cukrzycą, ponieważ stabilizuje poziom glukozy.

Kaloryczność

1200 kalorii
Dieta o kaloryczności niezbędnej do utrzymania funkcjonowania naszego organizmu. Niewielka ilość energii pozwala na utratę 1-1,5kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na znaczny wysiłek fizyczny. Polecamy ją szczególnie Paniom chcącym szybko zauważyć efekty odchudzania.
1500 kalorii
Dieta o tej kaloryczności przeznaczona jest dla osób uprawiających lekką aktywność fizyczną. Obniżona ilość energii oraz ruch pozwala na utratę 0,5-1kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia oraz kobiet odchudzających się aktywnie z lekkiej nadwagi.
1800 kalorii
Optymalna ilość energii, która pozwala kobietom aktywnie odchudzającym się zgubić większą ilość kilogramów i zachować prawidłową masę ciała. Mężczyznom odchudzającym się aktywnie pomaga zgubić 1-1,5kg tygodniowo.
2000 kalorii
Przeznaczona jest dla osób prowadzacych zdrowy tryb życia oraz aktywnie odchudzających się mężczyzn pragnących zgubić większą ilość kilogramów.
2500 kalorii
Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie uprawiających sport, chcących dbać o figurę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozwala zgubić około 1 kg tygodniowo.

Przykładowe menu

śniadanie
Ziołowa pasta mięsna, pieczywo razowe, pomidorki chery, rzodkiewka, papryka, kalarepka.
przekąska
Paleo tarta z brokułami, łososiem, suszonymi pomidorami i oliwkami.
obiad
Kurczak w sosie tymiankowym. Komosa, surówka z czerwonej kapusty, papryki, marchewki i natki pietruszki.
przekąska
Hummus z czarnuszką, pumpernikiel. Pieczone pomidorki chery, blanszowany jarmuż i chipsy z kalarepki.
kolacja
Roladka z indyka faszerowana boczniakami i szynką parmeńską na sosie pieczarkowym, frytki warzywne, sałatka z kiszonych ogórków z cebulką, papryką konserwową, natką pietruszki i oliwą.

Cennik diety Montignaca

59 zł
1000 kcal
61 zł
1200 kcal
63 zł
1500 kcal
69 zł
1800 kcal
75 zł
2000 kcal
79 zł
2500 kcal

Pon-pt Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku 9-18
Minimum
5 dni
Minimalny okres zamówienia wynosi 5 dni.
VatWystawiamy fv vat.

 

Szczegółowe informacje

Dieta idealna dla cukrzyków na dowóz w Warszawie!

Dieta Montignaca nazwę zawdzięcza francuskiemu pracownikowi działu rozwoju i badań jednego z amerykańskich koncernów - Michaelowi Montignacowi - który w ciągu trzech miesięcy schudł na swojej diecie prawie piętnaście kilogramów. Sposób odżywiania oparty został na założeniu, że przyczyną nadwagi przede wszystkim są te z węglowodanów, które gwałtownie podnoszą poziomcukru we krwi. To idealna dieta dla cukrzyków, jednak mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które pragną w szybkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób i bez wyrzeczeń.

Dieta Montignaca na dowóz, którą oferujemy w Warszawie, zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Ważne, aby osoby stosujące się do tej diety nie doprowadziły do stanu, w którym będą czuły głód. Ważne również jest spożywanie regularnych, jednak niewielkich posiłków, w których odpowiednio łączone są węglowodany, białka i tłuszcze odznaczające się niskim indeksem glikemicznym.

Catering biurowy, który oferujemy, skierowany jest przede wszystkim do osób zagrożonych cukrzycą, ponieważ stabilizuje poziom glukozy. Dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych, z których każda zainteresowana osoba może wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Warszawa to miasto wielkich potrzeb, na które pragniemy odpowiadać, dostarczając wszystkim klientom takich posiłków, jakie są im najbardziej wskazane. Dieta dla cukrzyków z pewnością przypadnie do gustu nie tylko diabetykom, pozytywnie zaskoczy bogactwem smaków, a także atrakcyjną ceną, w której jest dostępna.