• Poznaj nas

Dieta semiwegetariańska

Dieta montignaca

Inaczej zwana dietą pół-wegetariańską znacznie ogranicza spożycie mięsa. Z menu całkowicie wyklucza mięso ssaków - mięso czerwone, ale uwzględnia drób, ryby, owoce morza, produkty pochodzenia zwierzęcego: nabiał, miód, masło, jaja

Kaloryczność

1200 kalorii

Dieta o kaloryczności niezbędnej do utrzymania funkcjonowania naszego organizmu. Niewielka ilość energii pozwala na utratę 1-1,5kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla osób, które chcą zgubić zbędne kilogramy, ale nie mają czasu na znaczny wysiłek fizyczny. Polecamy ją szczególnie Paniom chcącym szybko zauważyć efekty odchudzania.

1500 kalorii

Dieta o tej kaloryczności przeznaczona jest dla osób uprawiających lekką aktywność fizyczną. Obniżona ilość energii oraz ruch pozwala na utratę 0,5-1kg tygodniowo. Przeznaczona jest dla mężczyzn prowadzących siedzący tryb życia oraz kobiet odchudzających się aktywnie z lekkiej nadwagi.

1800 kalorii

Optymalna ilość energii, która pozwala kobietom aktywnie odchudzającym się zgubić większą ilość kilogramów i zachować prawidłową masę ciała. Mężczyznom odchudzającym się aktywnie pomaga zgubić 1-1,5kg tygodniowo.

2000 kalorii

Przeznaczona jest dla osób prowadzacych zdrowy tryb życia oraz aktywnie odchudzających się mężczyzn pragnących zgubić większą ilość kilogramów.

2500 kalorii

Dieta przeznaczona dla osób bardzo aktywnych fizycznie uprawiających sport, chcących dbać o figurę i prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Pozwala zgubić około 1 kg tygodniowo.

Przykładowe menu

przekąska 1

Barszcz ukraiński

obiad

Pełnoziarniste spaghetti, sos bolognese drobiowy, parmezan, colesław

przekąska 2

Kaszkowiec

kolacja

Kofta SOJOWA z papryczką jalapeno i suszonymi pomidorami, sos węgierski, kasza gryczana, sałatka z ogórków, papryki i cebuli

Cennik diety Semiwegetariańskiej

61 zł

1200 kcal

63 zł

1500 kcal

69 zł

1800 kcal

75 zł

2000 kcal

79 zł

2500 kcal

Pon-pt Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku 9-18
Minimum
5 dni
Minimalny okres zamówienia wynosi 5 dni.
VatWystawiamy fv vat.

 

Szczegółowe informacje

Szczegółowe informacje

Dieta idealna dla cukrzyków na dowóz w Warszawie!

Dieta Montignaca nazwę zawdzięcza francuskiemu pracownikowi działu rozwoju i badań jednego z amerykańskich koncernów - Michaelowi Montignacowi - który w ciągu trzech miesięcy schudł na swojej diecie prawie piętnaście kilogramów. Sposób odżywiania oparty został na założeniu, że przyczyną nadwagi przede wszystkim są te z węglowodanów, które gwałtownie podnoszą poziomcukru we krwi. To idealna dieta dla cukrzyków, jednak mogą z niej korzystać wszystkie osoby, które pragną w szybkim czasie pozbyć się zbędnych kilogramów w zdrowy sposób i bez wyrzeczeń.

Dieta Montignaca na dowóz, którą oferujemy w Warszawie, zawiera wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Ważne, aby osoby stosujące się do tej diety nie doprowadziły do stanu, w którym będą czuły głód. Ważne również jest spożywanie regularnych, jednak niewielkich posiłków, w których odpowiednio łączone są węglowodany, białka i tłuszcze odznaczające się niskim indeksem glikemicznym.

Catering biurowy, który oferujemy, skierowany jest przede wszystkim do osób zagrożonych cukrzycą, ponieważ stabilizuje poziom glukozy. Dostępna jest w kilku wariantach kalorycznych, z których każda zainteresowana osoba może wybrać najkorzystniejszą dla siebie opcję. Warszawa to miasto wielkich potrzeb, na które pragniemy odpowiadać, dostarczając wszystkim klientom takich posiłków, jakie są im najbardziej wskazane. Dieta dla cukrzyków z pewnością przypadnie do gustu nie tylko diabetykom, pozytywnie zaskoczy bogactwem smaków, a także atrakcyjną ceną, w której jest dostępna.